Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Kosta Rika Güzellik Merkezimiz İstanbulda sektörde 15 yılı aşkın tecrübesi her zaman güler yüzlü ve alanlarında uzman personeliyle hijyenik ve sağlıklı bir ortamda bay ve bayanlara yönelik çeşitli uygulamalar sunarak uzun soluklu kaliteli hizmetler vermektedir.
Estetik ve Güzellik sektöründeki bütün gelişmeleri yakından takip eden güzellik merkezimiz, teknolojiyi en doğru şekilde kullanarak müşterilerimizle buluşturmaktadır. İlk günkü heyecanımızla, her zaman güler yüzlü, hijyenik ve disiplinli bir anlayışla yolumuza devam ediyor; müşterilerimizin memnuniyetlerini en üst seviyede tutup onların da referans oldukları yeni müşterilerimize aynı kalitede hizmet ve ürünler sunarak yolumuza devam ediyoruz.

Kosta Rika Güzellik Merkezimiz İstanbulda profesyonel kadrosu ile hizmet vermektedir. Estetik,Güzellik ve Bakıma dair her şeyi bulabileceğiniz salonumuzda konusunda tecrübeli uzmanlar çalışmaktadır. Yüksek teknoloji cihazlar ile teknolojiyi en doğru şekilde kullanarak tüm ihtiyaçlara yönelik hizmetleri en iyi şekilde sağlayan Kosta Rika Güzellik Merkezimiz ayrıca uygun fiyat ve kampanya seçenekleri ile her zaman uğrayabileceğiniz bir merkez durumundadır.

Vizyonumuz & Misyonumuz

Vizyonumuz

Vizyonumuz; güzellik ve estetik sektöründe kazandığımız tecrübeyle yarattığımız başarılı sistemi Türkiye ve Avrupa öncelikli olmak üzere tüm dünyada yaygınlaştırmak için şubeler kurarak Kosta Rika Güzellik Merkezi’ni dünya markası yapmaktır.

Misyonumuz

Kosta Rika Güzellik Merkezi olarak öncelikli misyonumuz; güzellik ve estetik sektöründeki teknolojik-sektörel gelişmeleri takip ederek kaliteli ve sürdürülebilir hizmet üretmek, bu hizmeti daha da yaygınlaştırabilmek için üst seviyede donanımlı ve bilinçli estetisyenler yetiştirmektir.Önem verdiğimiz diğer misyonumuz ise franchise sistemi ile tüm Türkiye genelinde yaygınlaştırmak ve bu doğrultuda franchise’larımıza gereken destekle tecrübe aktarımını sağlamaktır.

Hakkımızda

Merkezimiz, güzellik ve bakım konusunda konumlandığı bölgede güvenilir bir marka, örnek model olarak uluslararası standartlara ulaşmayı vizyon olarak belirlemiş bir kurumdur. Merkezimiz, güzellik ve bakım alanlarında modern, etkili, bilimsel yöntemlerle danışanlarımızın beklenti ve memnuniyetlerini en üst düzeyde tutuyoruz.

COPYRİGHT © 2020 KOSTA RİKA GÜZELLİK MERKEZİ TÜM HAKLARI SAKLIDIR. WEB DESİGN BY WEB MERKEZİM & ÇÖZÜM.NET

×